חזון וערכים

להיות חלק מכל מבנה בארץ ובעולם

"ביחד, בטוח שתצליח!"

בענף תחרותי, כמו ענף הבנייה, עם מגוון כה רחב של ספקים וחומרים, אנו בקבוצת א.צ. מאמינים שה- "ביחד" אותו אנו מביאים ללוח, הוא זה שעושה את ההבדל. הליווי והעשייה המשותפת שלנו עם הלקוחות היא הבסיס להצלחתנו והצלחתו.

ה"ביחד" שלנו עם הלקוח מתחיל הרבה לפני שמגיעים לפרויקט, והוא נשען על ה- DNA של ההון האנושי שמרכיב אותנו כקבוצה.

אנו מאמינים שהצמיחה האישית והמקצועית של עובדי הקבוצה היא הבסיס להצלחה שלהם, שלנו ושל לקוחותינו. ולכן אנו משקיעים ומעודדים פיתוח וצמיחה אישית כבסיס לשיפור, שמוביל לצמיחה והעצמת הקבוצה .

את ה"ביחד" הזה אנו משדרים החוצה, ללקוחות, לשותפים ולספקים שלנו.

החומרים שלנו לא רק בונים את הארץ, הם גם בונים את הקשר ומחברים בין כולנו. העשייה המשותפת היא הבסיס להצלחה- וההצלחה של לקוחותינו היא ההצלחה שלנו. לכן, אנו מאמינים בחשיבותה של חוויית הלקוח ונתינת ערך מוסף הרבה מעבר לספק ולקוח.

אנו שואפים להעשיר את לקוחותינו בידע מקצועי, לספק את פתרון הנכון לצרכיו תוך כדי ליווי מקצועי ואישי לאורך הפרויקט ועד להצלחתו.

בחיבור הזה בין הידע, החומר והניסיון אנו בונים את העתיד של כולנו.

וביחד, בטוח שתצליח.

למען הסביבה והקיימות

"בניה ירוקה היא כבר מזמן לא רק סיסמא, היא דרך חיים."

זה מתחיל בנו.

מההבנה שאנו משפיעים על הסביבה והיא עלינו. ומכך, ששמירה ותרומה לסביבה תורמת ושומרת עלינו.

איך עושים את זה בפועל?
ענף הבניה נחשב לאחד מהענפים המזהמים ביותר. לכן אנו משקיעים בפיתוח וייצור פתרונות ירוקים וברי קיימא ובהטמעת פתרונות ידידותיים לסביבה משותפים בינלאומיים. מתוך המחשבה הזו, אנו שואפים להנחיל בענף הבניה את השימוש בחומרים ירוקים הבריאים גם למיישמי העבודה, גם לשוהים במבנה וגם לסביבה.

לקבוצת א.צ. סל פתרונות מלא של למעלה מ-50 מוצרים ידידותיים לסביבה, העומדים בתקנים בינלאומיים כדוגמת EPD, LCA, LEED וכן עומדים בדרישות התקן הישראלי 5281 לבניה ירוקה. אנו מאמצים את הקיימות והאחריות הסביבתית, מאמינים בה ובתרומה שלה ומקדמים על בסיס יומיומי את הטמעת הגישה הירוקה בקרב לקוחותינו, שותפינו ועובדנו.

כי כדי שנוכל להמשיך וליהנות מהיופי של הטבע, עלינו לשמור עליו.