שותפים עסקיים

חברת קרקול העולמית (KERAKOLL) מציעה קו מוצרים ומערכות ירוקים לענף הבניה ומשתמשת בחומרים ומערכות אשר יהיו בריאים למיישמי העבודה, לשוהים במבנה ובעיקר לסביבה ולטבע. החברה מפתחת ומייצרת חומרים ירוקים בתחומים שונים: שיקום, איטום חדרים רטובים, חיזוק מבנים, תשתיות, מילוי מישקים ועוד. קרקול מחזיקה הצהרות EPD למוצריה, פיתחה דירוג ECO ירוק אותו היא מעניקה למוצריה ודוגלת בקיימות, אחריות סביבתית וצמצום ההשפעה השלילית של ענף הבניה על הסביבה.
חברת טכנופול מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי בניה איכותיים ומתקדמים טכנולוגית לענף הבניה. בין מוצריהם נמנים ציפויים לרצפות, פריימרים, ממברנות נוזליות לאיטום וציפוי, קצף פוליאוריטאני, מוספים ועוד. בין קו המוצרים המיוחד של החברה ניתן למצוא מגוון ציפויי איטום TECNOCOAT ו- DESMOPOL, מוצרי בידוד תרמי TECNOFOAM ועוד. מבין מוצריהם, ניתן לראות גם טביעת רגל ירוקה, כאשר ישנם מוצרים ידידותיים לסביבה, מתכלים, אינם מכילים VOC וחומרים מזהמים אחרים.
חברת פנטרון מפתחת מוצרי איטום צמנטיים ותוספים ליצירת טכנולוגיה גבישית אופטימלית. מבין הפתרונות שהחברה מציעה, ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות לבטון, כולל איטום גבישי, עצרי מים, ופתרונות איטום נגד חדירת נוזלים. המערכת הגבישית של פנטרון מספקת איטום והגנה לעומק הבטון ומאריכה את הקיים שלו.
חברת רמרס מפתחת, מייצרת ומשוות מגוון מערכות ומוצרים לענף הבניה. לחברה מגוון רחב של מערכות איטום וציפוי לרצפות תעשייתיות, החל ממערכות ציפוי אפוקסיות (עמידות בכימיקלים, אנטי-סטטיים, אנטי-סליפ ועוד), מערכות פוליאוריטאניות, פריימרים ועוד. החברה פועלת ומפתחת מערכות מתוך חשיבה קדימה, ידידותיות לסביבה וחיסכון במשאבים.
חברת MC-Bauchemie היא אחת היצרניות הבינלאומיות המובילות של מוצרים ופתרונות טכנולוגיים כימיים מתוחכמים ומתקדמים. החברה מציעה מערכות לאיטום, מיגון ותיקון של מבני מסחר ומגורים. הפתרונות שלה כוללים מערכות איטום ביטומניות ומערכות ציפוי בעלות ביצועים גבוהים במיוחד עבור רצפות, קירות ותקרות. מוצרי MC משמשים לאיטום וייצוב של תשתיות הבאות במגע מתמיד עם מים או לחות, מתאימים לאיטום קירות דיפון בבורות בניה, לאיטום הקרקע במהלך בניית מנהרות, ומשמשים בין היתר גם לייצוב וחיזוק קרקע. בנוסף, למוצריהם יש תו EPD והם ידידותיים לסביבה.
חברת פלוביטק מציעה מגוון שלם של ממברנות ואביזרי איטום לענף הבניה ולתשתיות. עם מעבדות מו"פ ומערכות חדשניות, החברה מספקת יריעות ביטומניות לאיטום וחיזוק גגות, קורות יסוד, משטחים תת קרקעיים, חניונים, מרפסות, גשרים ועוד. פלוביטק מפתחת בנוסף פתרונות בעלי השפעה סביבתית נמוכה, על ידי התייחסות למחזור חיי המוצר, החל מרכישת חומרי הגלם, דרך שלבי הייצור ועד לשימוש ומחזור המוצר בסוף חייו.
פארקס מובילה בתעשייה בתחום הציפוי ומערכות גימור. ההיצע משתרע על מגוון רחב של שימושים והטבות כדי לענות על הצרכים של כל פרויקט חדש או מבוסס שיפוץ, עם תכונות רבות כולל יעילות אנרגטית, צדדיות עיצובית ותחזוקה קלה. בין מוצרי החברה ניתן למצוא סילרים דוחי מים, טיח מינראלי צבעוני (MONOREX), פריימרים, טייחים לבידוד תרמי ועוד.
וולטקו היא ספקית של פתרונות איטום והגנה לתעשיית הבנייה. לחברה מגוון מוצרים שנועד לספק את הפתרונות הטובים ביותר ליישומי איטום, הן מעל והן מתחת לפני הקרקע. וולטקו מציעה פתרונות מותאמים אישית המסייעים בתהליכי התכנון ובכל שלבי תהליך הבניה. מבין מוצרי החברה ניתן למצוא את יריעת האמפיביה, ממברנה אטומה למים בעלת תכונות של תיקון עצמי.
חברת יוהונג מספקת פתרונות איטום איכותיים למגוון יישומים, כולל פרויקטים של תשתיות ובנייני מסחר ותעשייה. החברה היא כיום ספקית מערכות האיטום הגדולה ביותר באסיה. פתרונותיה כוללים: הנדסה אטומה למים, חומרי בניין אזרחיים, בידוד מבנים, ציפויים אדריכליים ועוד. מבין מוצרי החברה ניתן למצוא את יריעות האיטום PHM-HDPE3040 – יריעות איטום בהדבקה עצמית בעוביים שונים.