מי אנחנו?

מה עומד מאחורי ההבטחה "בטוח שתצליח"?

פתרונות חדשניים

טכנולוגיות מתקדמות

קיימות ובניה ירוקה

מרכז העשרה וידע

למה אנחנו אומרים "בטוח שתצליח"?

מדוע אנחנו משקיעים רבות ב"טכנולוגיות מתקדמות לבניה"?

ענף הבניה הוא אחד הענפים המשפעים ביותר על חיינו.
במאקרו, הוא אחד ממנועי הצמיחה הכלכליים של המשק.
במיקרו, כולנו נוסעים על כבישים, טסים מנמלי התעופה, קונים בקניון, גרים בבתים ושוהים במבנים.

כל מבנה הוא שונה, כל תכנון הוא ייחודי וכל ביצוע מחייב חשיבה מחודשת.

המכנה המשותף לכולם הוא השימוש בחומרי בניה איכותיים ואמינים, המתאימים לדרישות התקנים ולדרישות התכנון והסביבה. כאלו אשר מצד אחד ישמרו על הסביבה ומצד שני יבטיחו קיים ארוך ועמידות פונקציונאלית.

הקדמה הטכנולוגית המאפיינת את המאה ה-21 הביאה עמה הסתכלות מחודשת גם על ענף הבניה, הנחשב לשמרני ומסורתי. כך, כשהרצון לשפר ולייעל תהליכים עומד לנגד עינינו, הטמעת חדשנות המייצרת ערך בענף כה משמעותי למשק הינה מתבקשת. לכן אנחנו בקבוצת א.צ. משקיעים כל כך בפיתוח, בייצור ובייבוא של מוצרים, פתרונות ומערכות מהמתקדמים בעולם, אשר יבטיחו את התוצאות הטובות ביותר למתכנן, לקבלן ובסופו של דבר למשתמשים ולשוהים במבנים בהם מיושמים המוצרים והטכנולוגיות שלנו.

העצמה שלנו כקבוצה היא פועל יוצא מפעילותנו הרחבה במגוון תחומי ענף הבנייה הישראלי, ביניהם חברת א.צ. , חברת "לאריספלסט" , המתמחה במוספים לבטון וחברת- "פיניקס קרמיקה" העוסקת בייבוא ושיווק של קרמיקה לבתי מסחר לפרויקטים .

כך פעלנו במשך 30 שנות קיומנו, וכך נמשיך לעמוד לצד לקוחותינו במתן מענה מקצועי והנדסי, לפתח ולהביא את הפתרונות המתקדמים ביותר על מנת לייעל את העבודה, לשמור על בריאותם, להבטיח כדאיות כלכלית ולתת שקט נפשי ובטחון שבחירה בקבוצת א.צ. היא הבחירה הנכונה בכל פרויקט.3

וביחד, בטוח שתצליח!